Kontakt | English
O ośrodku

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7 na Ochocie prowadzi szeroko zakrojoną działalność na rzecz dzieci i młodzieży. Propagujemy sportowy oraz rekreacyjno - zdrowotny sposób spędzania wolnego czasu. Przez nasze działania chcemy wpływać na poprawę zdrowia i sprawności fizycznej młodego pokolenia oraz kształtować zasady zdrowej rywalizacji.

Nasze cele osiągamy przez wypracowane koncepcje pracy oparte na najnowszych metodach treningowych, wieloletniej praktyce, wysokokwalifikowanej kadrze nauczycielsko -  trenerskiej. Posiadamy: halę sportową, basen, siłownię oraz dwie mniejsze salki do ćwiczeń korekcyjnych. Prowadzimy sekcje sportowe, których zawodniczki i zawodnicy uczestniczą w regularnych klubowych rozgrywkach sportowych.

Z zajęć w naszej placówce łącznie korzysta ponad 1500 dzieci i młodzieży w różnym wieku uczestnicząc w stałych zajęciach. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty od godz. 8.00 do 21.00.

Kadra

Aktualności

Wpłaty na rzecz MOS nr 7 Ochota

2016-01-19

Od dnia 01.01.2016r opłaty za zajęcia na basenie oraz korektywę przyjmowane będą wyłącznie przelewem na konto jako darowizna. Sugerowana kwota wpłaty - 120zł/sem. Opłaty przeznaczone są na srodki czystości, sprzęt do nauki i doskonalenia pływania oraz jako nagrody w zawodach pływackich organizowanych dla dzieci uczęszczających na zajęcia w naszym osrodku.

Citibank Handlowy
nr 79 1030 1508 0000 0005 5044 1055
z dopiskiem: imię i nazwisko ucznia - darowizna na rzecz MOS nr 7

 

Copyright (c) 2009 by Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: VEGA Internet Studio