Kontakt | English
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Kategoria Dzieci

 

Regulamin WOM na lata 2014-18.pdf

Regulamin Mistrzostw Dzielnicy Ochota w kategorii "Dzieci" 2017-2018.doc

Podsumowanie Mistrzostw Ochoty Szkół Podstawowych
w roku szkolnym 2017/2018 w ramach LI  WOM


Szkoła

Punkty

dziewcząt

Punkty

chłopców

Punkty

łącznie

SP10      33
20 53
SP23 35
31 66
NSP51 20 31 51
SP61 39 37 76
NSP81 23 16 39
SP97 5 14 19
SP152 44 61 105
SP175 59
68 127
SP264 53 83 136
SP280 22 25 47

Podsumowanie rozgrywek o Mistrzostwo Ochoty w ramach LI WOM w kategorii dzieci w roku szkolnym 2017-2018.pdf

Wyniki końcowe Mistrzostw Ochoty w kategorii "Dzieci"
rozgrywanych w ramach LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży
w roku szkolnym 2017/2018

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 4-bój lekkoatletyczny

  Dziewczęta                                 Chłopcy   

  1.     SP 280 - 1060pkt               1. SP 264 – 892pkt

  2.     SP 264 – 973pkt                 2. SP 152 – 879pkt

  3.     SP 152 – 883pkt                 3. SP 97   – 727pkt

  4.     SP 23   – 879pkt                  4. SP 175 – 711pkt

  5.     SP 61   – 762pkt                  5. SP 51   – 708pkt

                                                       6.SP 23  – 682pkt

                                                       7.   SP 61  – 647pkt

                                                       8.   SP 280 – 578pkt


KLASYFIKACJA KOŃCOWA
zawodów w piłce nożnej

Dziewczęta   Chłopcy
Miejsce Szkoła   Miejsce Szkoła
1. SP 23   1. NSP 81
2. NSP 81   2. SP152
3. SP 175   3. SP 280
4. SP 10   4. SP 264
5. SP 152   5. PSP 51
  SP 264   6. SP 97
7. SP 61   7.

SP 61
SP 175

  PSP 51   9. SP 23
SP 264II
 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
zawodów w gimnastyce

Dziewczęta

   1. SP264 I
    2. SP264 II
3. SP175

Chłopcy

1. SP264
2. SP175


KLASYFIKACJA KOŃCOWA
zawodów w badmintona

Dziewczęta   Chłopcy
Miejsce Szkoła   Miejsce Szkoła
1. SP 81   1. SP 264
2. SP 175   2. SP 61
3. SP 61   3. SP 51
4. SP 264   4. SP 10
 5.

 SP 51
 

  5.  SP 152
 SP 175

  

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
zawodów w szachy

M-ce Szkoła
1. SP 10
2. SP 264
3. SP 175
4. SP 152

Wyniki zawodów w pływaniu chłopców

 

61

152

175

10

264

 

min:sek,set

min:sek,set

min:sek,set

min:sek,set

min:sek,set

sztafeta

02:54,82

02:45,87

02:30,48

02:55,83

02:45,14

2008

00:28,40

00:24,34

00:26,39

00:28,11

00:24,88

2008

00:23,50

00:22,58

00:19,33

00:33,45

00:18,59

2007

00:24,96

00:20,03

00:22,09

00:20,98

00:27,08

2007

00:20,54

00:20,54

00:15,96

00:21,06

00:18,18

2006

00:53,92

01:05,77

00:48,15

00:47,71

01:05,40

2006

00:48,36

00:52,05

00:41,02

00:36,14

00:42,33

2005

00:52,39

00:55,81

00:45,29

00:58,03

00:50,90

2005

00:39,71

00:38,96

00:37,89

00:46,19

00:40,01

Suma czasów

07:46,60

07:45,95

06:46,60

07:47,50

07:32,51

MIEJSCE

4

3

1

5

2

 

Wyniki zawodów w pływaniu dziewcząt

 

61

152

175

10

264

 

min:sek,set

min:sek,set

min:sek,set

min:sek,set

min:sek,set

Sztafeta

02:53,57

02:42,44

02:29,84

02:44,80

02:47,12

2008

00:28,71

00:29,35

00:21,60

00:29,32

00:31,30

2008

00:27,86

00:20,09

00:17,75

00:19,44

00:30,14

2007

00:26,37

00:26,84

00:21,75

00:24,35

00:24,39

2007

00:19,47

00:19,92

00:14,95

00:15,46

00:15,75

2006

00:50,63

01:02,58

00:56,55

00:41,98

00:53,04

2006

00:45,01

00:46,55

00:46,57

00:33,54

00:51,20

2005

00:48,33

00:44,46

00:55,32

00:55,93

00:48,60

2005

00:49,36

00:36,44

00:30,51

00:42,57

00:43,43

Suma czasów

07:49,31

07:28,67

06:54,84

07:07,39

07:44,97

Miejsce

5

3

1

2

4

   

Dwa ognie usportowione dziewcząt - wyniki

Grupa A   Grupa B
SP 280 - SP 97 20 : 6   SP 10 - SP 51  22 : 8
SP 175 - SP 97 14 : 15   SP 152 - SP 264  20 : 18
SP 280 - SP 175 23 : 7   SP152 - SP 51  23 : 5
    SP 10 - SP 264  21: 33
  SP 51 - SP 264  1 : 25
  SP 10 - SP 152  15 : 19
FINAŁ (każdy z każdym)
    SP 280   SP 97 20 : 6
  SP 152   SP 264 20 : 18
  SP 280   SP 264 21 : 18
  SP 152   SP 97 23 : 8
  SP 97   SP 264 22 : 7
  SP 280   SP 152 16 : 14

Dwa ognie usportowione chłopców - wyniki

Grupa A   Grupa B
SP 264 - SP 152 23 : 23   SP 280 - SP 51 22 : 12
SP 152 - SP 175 29 : 22   SP 10 - SP 97 20 : 21
SP 175 - SP 264 19 : 30   SP280 - SP 97 17 : 19
    SP 10 - SP 51 25 : 20
  SP 51 - SP 97 15 : 26
  SP 280 - SP 10 19 : 21
FINAŁ (każdy z każdym)
    SP 264 - SP 152 23 : 23
  SP 10 - SP 97 20 : 21
  SP 264 - SP 10 28 : 19
  SP 152 - SP 97 29 : 18
  SP 152 - SP 10 22 : 17
  SP 264 - SP 97 31 : 17

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
zawodów w dwa ognie usportowione dziewcząt i chłopców

Dziewczęta   Chłopcy
Miejsce Szkoła   Miejsce Szkoła
1. SP 280   1. SP 264
2. SP 152   2. SP 152
3. SP 264   3. SP 97
4. SP 97   4. SP 10
 5.

 SP 10
 SP 51
  SP 175

  5.  SP 51
   SP 175
   SP 280

 

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA
zawodów w mini siatkówce

Dziewczęta   Chłopcy
Miejsce Szkoła   Miejsce Szkoła
1. SP 175   1. SP 264
2. SP 264   2. SP 152
3. SP 152

  3. SP 175
 4. SP 61   4. SP 61


 KLASYFIKACJA KOŃCOWA
 w zawodach łyżwiarskich

 Dziewczęta   Chłopcy
Miejsce Szkoła Czas   Miejsce Szkoła Czas
1. SP 61I 315,9"   1. SP 61I 319,5"
2. SP 61II 339,2"   2. SP 61II 364,4"
3.

NSP 81 (2m
w klasyfikacji dzielnicowej)

 353,6"   3.

SP175 (2m w
klasyfikacji dzielnicowej)

366,1"
4. SP 61III  361,9"   4. NSP81 (3m w klasyfikacji dzielnicowej) 408,0"
5.

SP 175 (3m w klasyfikacji dzielnicowej)

 376,6"   5. SP 61III 425,0"
6. SP 6IV1  411,1"        

Komunikat końcowy złoty krążek.doc

Komunikat końcowy błękitna sztafeta.doc

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
zawodów w mini koszykówce

Dziewczęta   Chłopcy
Miejsce Szkoła   Miejsce Szkoła
1. SP 152I   1. SP 152I
2. SP 152II   2. SP 152II
3. SP 23
(2m w klasyfikacji
dzielnicowej)
  3. SP 264
(2m w klasyfikacji
dzielnicowej)
      4. SP 23
(3m w klasyfikacji
dzielnicowej)


KLASYFIKACJA KOŃCOWA

zawodów w tenisie stołowym

Dziewczęta   Chłopcy
Miejsce Szkoła   Miejsce Szkoła
1. SP 10   1. SP 264
2. SP 264   2. SP 51
3. SP 51   3. SP 23
4. SP 23   4. SP 152
      5. SP 175

 

Unihokej dziewcząt

Gr. A   Gr. B
SP175I - SP61 5: 0   SP175II  - SP175III 4 : 3
SP51 - SP61 0 : 3   SP175III  - SP175IV 1 : 1
SP175I - SP51 5 : 0   SP175II  - SP175IV 3 : 0
  PÓŁFINAŁY
SP175I -  SP175III 5 : 1
 SP61 - SP175II 0 : 2
FINAŁY
 SP175III  -  SP61 0 : 2
 SP175I -  SP175II  6 : 0

Unihokej chłopców

Gr. A   Gr. B
SP61 - SP175II 0 : 0   SP175I - SP175III 7: 1
SP175II - SP152 2 : 1   SP175III - SP51 4 : 2
SP61 - SP152 2 : 0   SP175I - SP51 9 : 0
  PÓŁFINAŁY
SP175I - SP175II 4 : 0
SP61 - SP175III 0 : 2
FINAŁ B
SP175II - SP61 0 : 2
FINAŁ A
SP175I - SP175III 12 : 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
zawodów unihokeja

Dziewczęta   Chłopcy
Miejsce Szkoła   Miejsce Szkoła
1. SP 175I   1. SP 175I
2. SP 175II   2. SP 175III
3. SP 61   3. SP 61
4. SP 175III   4. SP 175II
5. SP 51   5. SP 152
6. SP 175IV   6. SP 51

 

Mini piłka ręczna

Dziewczęta   Chłopcy
Szkoła - Szkoła Wynik   Szkoła - Szkoła Wynik
SP 152I - SP 175 20 : 7   SP23 - SP264 2 : 6
SP 152II - SP 264 11 : 9   SP 152 - SP 175 12 :10
SP 152II - SP 175 3 : 12   SP 280 - SP23 12 : 2
SP 152I - SP 264 24 : 3   SP23 - SP 175 2 : 4
SP 264 - SP 175 2 : 15   SP 152 - SP264 10 : 4
SP 152I - SP 152II 20 : 4   SP 280 - SP 175 9 : 7
          SP 280 - SP264 12 : 2
          SP23 - SP 152 2 : 10
          SP 175 - SP264 4 : 8
          SP 280 - SP 152 17 : 12

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
mini piłki ręcznej

Dziewczęta   Chłopcy
Miejsce Szkoła   Miejsce Szkoła
1. SP 152I   1. SP 280
2. SP 175   2. SP 152
3. SP 152II   3. SP 264
4. SP 264
(3m w klasyfikacji
dzielnicowej)
  4. SP 175
      5. SP 23


 Sztafetowe biegi przełajowe

Dziewczęta   Chłopcy
Miejsce Szkoła   Miejsce Szkoła
1. SP 23   1. SP 264
2. SP 61   2. SP 23
      3. SP 175
      4. SP51
      5. SP 61
      7. SP 280
      8. SP 152

Podsumowanie drużynowe
indywidualnych biegów przełajowych dziewcząt

Miejsce Szkoła punkty
kl 5-te
punkty
kl 6-te
punkty
razem
1. SP 10 18 7 25
2. SP 280 11 8 19
3. SP 23 8 10 18
4. SP 175 5,5 12 17,5
5. SP 264 7 8 15
6. NSP 81 - 14 14
7. SP 61 7 5 12
8. SP 152 7 5 12
9. SP 97 3 3 6
10. PSP 51 1 - 1

Podsumowanie drużynowe
indywidualnych biegów przełajowych chłopców

Miejsce Szkoła punkty
kl 5-te
punkty
kl 6-te
punkty
razem
1. SP 23 17 4,5 21,5
2. SP 175 8 11,5 19,5
3. SP 10 14 4,5 18,5
4. SP 280 6,5 11 17,5
5. NSP 81 7 10 17
6. SP 264 3 10,5 13,5
7. SP 152 4 8,5 12,5
8. PSP 51 6 4,5 10,5
9. SP 61 5,5 5 10,5
10. PSP 97 2,5 3,5 6

   

Wyniki Mistrzostw Ochoty w indywidualnych biegach przełajowych w kategorii Dzieci - 25.09.2017r.doc  

 

Wyniki Mistrzostw Ochoty w indywidualnych biegach przełajowych 27.09.2016r.doc

Wyniki Mistrzostw Ochoty Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2015-2016.doc 

Wyniki Mistrzostw Ochoty w Indywidualnych Biegach Przełajowych 09.2015.pdf  

Wyniki Mistrzostw Ochoty Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2014-2015.pdf

 

Wyniki Mistrzostw Ochoty w Indywidualnych Biegach Przełajowych  09.2014.pdf

Wyniki Mistrzostw Ochoty Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2013-14.pdf 

 

Wyniki Mistrzostw Ochoty Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2012-2013.pdf

 

Aktualności

Wpłaty na rzecz MOS nr 7 Ochota

2016-01-19

Od dnia 01.01.2016r opłaty za zajęcia na basenie oraz korektywę przyjmowane będą wyłącznie przelewem na konto jako darowizna. Sugerowana kwota wpłaty - 120zł/sem. Opłaty przeznaczone są na srodki czystości, sprzęt do nauki i doskonalenia pływania oraz jako nagrody w zawodach pływackich organizowanych dla dzieci uczęszczających na zajęcia w naszym osrodku.

Citibank Handlowy
nr 79 1030 1508 0000 0005 5044 1055
z dopiskiem: imię i nazwisko ucznia - darowizna na rzecz MOS nr 7

 

Copyright (c) 2009 by Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: VEGA Internet Studio